Wszystkie

Wszystkie

Social

Social

Loyalty systems

Loyalty systems

Education

Education

Specialist

Specialist

Publications and catalogues

Publications and catalogues

Gastronomy

Gastronomy

Entertainment and tourism

Entertainment and tourism

Logistics

Logistics

M-commerce

M-commerce

Medicine and health

Medicine and health

Social

Social

Loyalty systems

Loyalty systems

Education

Education

Specialist

Specialist

Publications and catalogues

Publications and catalogues

Gastronomy

Gastronomy

Entertainment and tourism

Entertainment and tourism

Logistics

Logistics

M-commerce

M-commerce

Medicine and health

Medicine and health

XAFY

Celem przygotowania aplikacji mobilnej była cyfryzacja i zastąpienie papierowych checklist. Aplikacja rozwiązuje problem jakim jest utrzymanie regularnego i prawidłowego wypełniania dokumentacji technicznej, związanej m. in. z przeglądem maszyn, urządzeń i narzędzi. Szczególnie przydatna dla pracowników produkcyjnych, mechaników i kierowców oraz innych grup zawodowych o podobnym profilu. Zaletą aplikacji jest obsługa kodów QR, których zeskanowanie pozwala na szybkie i bezproblemowe otworzenie potrzebnej checklisty, czytelne zestawienie formularzy dla pracowników oraz system raportowania. Dodatkowym atutem jest kreator checklist dzięki, któremu administrator systemu może tworzyć dowolne formularze i dynamicznie dystrybuować ja na urządzenia mobilne bez konieczności ingerencji programistycznej.

zobacz więcej

Easy Keto App by Wholesome Yum

Nowoczesna aplikacja skierowana do czytelników jednego z najpopularniejszych anglojęzycznych blogów diety Keto: Wholesome Yum. Aplikacja pozwala na przeglądanie przepisów dostępnych na stronie WWW klienta, obliczanie zapotrzebowania makroskładników oraz układanie planów żywieniowych w oparciu o dostępne przepisy i zapotrzebowanie. Na podstawie ułożonych planów generowane są automatyczne listy zakupowe oraz zbiory przepisów na każdy dzień. Aplikacja zawiera 2 różne plany abonamentowe i jest dostępna na systemach Android oraz iOS.

zobacz więcej

Dobra by Floramex

Aplikacja powstała dla firmy PPH Floramex, specjalizującej się w handlu, imporcie i eksporcie m. in.: przypraw, autorskich mieszanek, bakalii, orzechów itp. Mając na uwadze rozwój firmy oraz rosnące oczekiwania klientów, stworzono aplikację mobilną, której zadaniem jest maksymalne ułatwienie procesu składania zamówienia. Poprzez aplikację klient dokonuje zamówienia, a także w wygodny sposób może je ponowić. Aplikacja zawiera bazę produktów wraz z ich obszernym opisem, łatwą w obsłudze wyszukiwarkę, stałe rabaty dla klientów, powiadomienia o nowościach rynkowych oraz oferty wyprzedażowe. Aplikacja przeznaczona dla systemu Android.

zobacz więcej

Epicentrum Kultury. Konin

Aplikacja Epicentrum Kultury Konin to narzędzie, dzięki któremu użytkownicy aplikacji mają wydarzenia kulturalne na wyciągnięcie ręki. Aplikacja zawiera szczegółowe i bieżące zestawienie najpopularniejszych wydarzeń kulturalnych w Koninie i okolicach. W jednym miejscu dostępne jest kalendarium spektakli, wystaw, koncertów czy seansów kinowych, wraz ze szczegółowym opisem spotkania i mapą dojazdu. Aplikacja stworzona z myślą o miłośnikach kultury i sztuki regionu. Przeznaczona jest dla użytkowników systemu Android.

zobacz więcej

Solec Zdrój

Aplikacja mobilna Gminy Solec-Zdrój to praktyczne i nowoczesne narzędzie będące przewodnikiem turystycznym po regionie, skierowanym przede wszystkim do turystów ale również do kuracjuszy oraz mieszkańców. Aplikacja pozwala na nawigację po trasach turystycznych, przegląd na mapie szlaków pieszych i rowerowych, posiada bazę informacji o najciekawszych miejscach w regionie. Aplikacja zawiera kalendarium bieżących i zbliżających się wydarzeń, bazę noclegową i gastronomiczną. Celem stworzenia aplikacji jest popularyzacji turystyki oraz ubogacenie bazy informacyjnej regionu Solec-Zdrój.

zobacz więcej

Born 2 Ride

Aplikacja powstała z miłości do sportów motorowych typu off-road. Szczególnie przydatna dla pasjonatów quadów, motocykli cross oraz samochodów terenowych 4x4. Dzięki niej użytkownicy odkrywają nowe miejsca i trasy, a także dzielą się nimi ze swoimi przyjaciółmi, tworząc tym samym społeczność skupioną wokół wspólnej pasji. W aplikacji zastosowano nowoczesne rozwiązania m.in.: wbudowany komunikator służący do bezpośredniego kontaktu, możliwość udostępnienia swojej lokalizacji w czasie rzeczywistym oraz nagrywanie przebytej trasy. Aplikacja mobilna pozwala także na zapisanie ulubionych tras, tworzenie grup i wydarzeń. Aplikacja stworzona dla użytkowników systemów Android.

zobacz więcej

Mobilny Catering & NutriBot

Mobilny Catering to system do zarządzania i automatyzacji procesów w cateringu dietetycznym. System składa się z aplikacji mobilnych iOS i Android oraz panelu WWW dla klientów do zarządzania wykupioną dietą, sklepu internetowego z obsługą płatności online, aplikacji mobilnej dla kierowców, panelu administratora (CRM) dla pracowników cateringu.

zobacz więcej

Enduro Cross Maniac

Aplikacja powstała jako odpowiedź na oczekiwania miłośników ekstremalnych sportów motorowych. EnduroCrossManiac to pierwsza w Polsce, innowacyjna aplikacja w całości dedykowana wszystkim osobom związanym ze środowiskiem sportów motorowych typu off-road. Została stworzona w celu zbudowania unikalnej i mocno zaangażowanej społeczności fanów Enduro Cross w Polsce oraz zaoferowania jej specjalnej platformy ułatwiającej uprawianie sportu i dającej dostęp do najpotrzebniejszych informacji związanych ze sportem motocykli typu off-road.

zobacz więcej

Herkules Outdoor Fitness

Aplikacja mobilna zrealizowana dla jednego z najstarszych i największych europejskich producentów sprzętu i siłowni plenerowych – Herkules Outdoor Fitness. Aplikacja napisana w technologii hybrydowej Flutter. Użytkownicy siłowni plenerowych, skanując kod QR znajdujący się przy opisie urządzenia, zostają przeniesieni do aplikacji Herkules Fitness. Aplikacja zawiera przydatne dla użytkowników funkcjonalności, np. opis dostępnych maszyn wraz ze wskazówkami dot. ćwiczeń, artykułami i poradami o zdrowym stylu życia.

zobacz więcej

AlertOdor

Aplikacje iOS i Android zrealizowane dla Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, umożliwiające użytkownikom zgłaszanie uciążliwych i nieprzyjemnych zapachów w miejscu zamieszkania lub przebywania. Ankiety zbierane od użytkowników są skorelowane z lokalizacją geograficzną użytkownika oraz warunkami atmosferycznymi w miejscu przebywania i służą do dalszej analizy statystycznej naukowcom w celu poprawienia jakości powietrza w okolicy.

zobacz więcej