Tworzenie aplikacji mobilnych iOS i Android oraz aplikacji WWW

Kompleksowa obsługa firm, instytucji i startupów w zakresie budowy systemów informatycznych działających w chmurze począwszy od dopracowania koncepcji a na wsparciu powdrożeniowym i marketingu aplikacji kończąc

10

Lat doświadczenia

30

Osób w zespole

150

Zrealizowanych aplikacji

50

Zadowolonych klientów

Kompleksowa obsługa

Analiza i dokumentacja

Projekt techniczny

Identyfikacja wizualna, projekt graficzny

Implementacja aplikacji mobilnych

Implementacja backendu (CMS, API) i aplikacji WWW

Testy

Publikacja w marketach

Hosting

Wsparcie techniczne (SLA)

Marketing aplikacji mobilnych

Jak pracujemy?

 • Zapytanie ofertowe

  Prześlij do nas informacje o planowanym projekcie korzystając z formularza kontaktu na dole strony albo wyślij maila lub zadzwoń bezpośrednio do naszego konsultanta. Skontaktujemy się z tobą możliwie szybko w celu doprecyzowania wymagań. Możemy również podpisać na wstępie umowę o zachowaniu poufności oraz spotkać się w Tarnowie lub Krakowie.

 • Wycena i umowa

  Po zebraniu wszystkich potrzebnych informacji przygotujemy dla ciebie ofertę z wyceną. Jeśli przedstawiona wycena zostanie zaakceptowana to kolejnym krokiem będzie podpisanie umowy, która precyzuje najważniejsze kwestie dotyczące przebiegu projektu: zakres prac, wynagrodzenie, harmonogram, warunki odbioru, gwarancję, licencje i prawa autorskie, przekazanie kodów źródłowych.

 • Mockupy ekranów i projekt techniczny

  Prace nad projektem zaczynamy od narysowania mockupów wszystkich ekranów aplikacji. Zaakceptowane przez zleceniodawcę mockupy ekranów trafiają do grafika oraz programistów. Równolegle z mockupami lub bezpośrednio po ich stworzeniu powstaje projekt techniczny systemu (specyfikacja API, schemat bazy danych, diagramy, itp).

 • Projekt graficzny

  Kolejnym etapem jest stworzenie przez grafika docelowego projektu graficznego aplikacji na bazie przygotowanych wcześniej mockupów oraz wytycznych i materiałów otrzymanych od zleceniodawcy (logotyp, kolorystyka, itp). Projekt graficzny jest przesyłany zleceniodawcy do akceptacji.

 • Implementacja w metodyce Scrum

  Prace programistyczne są realizowane w jedno lub dwutygodniowych sprintach. Aplikacje mobilne są pisane natywnie tj. w języku programowania specyficznym dla danej platformy, dzięki czemu są zawsze responsywne, zgodne z wzorcami projektowymi i dostosowane do najnowszych wersji systemów operacyjnych. Za stworzenie aplikacji na każdą platformę odpowiada inny programista.

 • Testy i akceptacja

  Aplikacja przechodzi szczegółowe testy wewnętrzne według przygotowanych wcześniej scenariuszy testowych. Testy są wykonywane na wielu urządzeniach mobilnych różniących się parametrami technicznymi. Następnie wersja beta jest udostępniana zleceniodawcy do testów i akceptacji. Wszystkie poprawki i uwagi są na bieżąco wprowadzane w aplikacji aż do momentu uzyskania wersji, która zostanie zaakceptowana przez zleceniodawcę.

 • Publikacja aplikacji w marketach

  Zaakceptowana aplikacja jest publikowana w marketach z konta zleceniodawcy lub z konta ALTCONNECT (aplikacje płatne lub zawierające płatny kontent muszą być publikowane z konta zleceniodawcy). Pomagamy w przejściu przez proces rejestracji w programach deweloperskich Apple i Google.

 • Hosting i wsparcie techniczne (SLA)

  Backend aplikacji mobilnych (API, CMS) oraz aplikacje webowe są instalowane na serwerach w chmurze. Usługa wsparcia technicznego obejmuje m.in.: administrację serwerami, monitoring dostępności usługi i parametrów systemu, analizę logów, raportowanie „crash’y” aplikacji, automatyczne backupy danych, przywracanie danych z backupu, diagnozowanie i naprawę błędów.

 • Marketing aplikacji mobilnych

  Publikacja aplikacji w marketach to dopiero początek drogi do sukcesu. Nasza ofertamarketingu aplikacji mobilnych obejmuje m.in.: stworzenie landing page i explainer video,stworzenie tutorialu aplikacji, konfigurację narzędzi analitycznych, prowadzenie kampaniiAdWords, prowadzenie kampanii na Facebooku, App Store Optimization (ASO).

Wybrane realizacje

Wisan

Aplikacja Android zintegrowana z systemem lojalnościowym Fabryki Firanek Wisan. Funkcjonalność aplikacji obejmuje: utworzenie wirtualnej karty lojalnościowej i konta użytkownika, saldo punktowe i zbieranie punktów, katalog nagród z możliwością zamawiania nagród, aktualności, wyszukiwanie sklepów, powiadomienia PUSH.

zobacz więcej

Pizza Dominium

Aplikacje mobilne iOS i Android oraz strona WWW do zamawiania dań online zrealizowane dla ogólnopolskiej sieci 70 restauracji Pizza Dominium. Aplikacje oraz strona WWW umożliwiają użytkownikom szybkie zamówienie posiłków, skorzystanie z licznych promocji oraz dokonanie płatności online za złożone zamówienie.

zobacz więcej

Toptextil - tkaniny na meble

Toptextil - tkaniny na meble to aplikacje mobilne iOS i Android wykorzystujące rozszerzoną rzeczywistość (Augmented Reality) aby umożliwić dobór idealnej tkaniny na meble korzystając jedynie z kamery smartfona. Aplikacja umożliwia wybór kilkunastu rodzajów mebli i dobór kolorystyki spośród kilkuset tkanin znajdujących się w ofercie wiodącego importera tkanin obiciowych w Polsce - firmy Toptextil.

zobacz więcej

iDziennik Mobile Szczecin

Aplikacje mobilne iOS i Android stworzone na zamówienie firmy Wolters Kluwer, zintegrowane z wersją webową iDziennika. Funkcjonalność aplikacji obejmuje: oceny, plan lekcji, frekwencja, zachowanie, zgłaszanie nieobecności, komunikacja między szkołą a uczniami i rodzicami. Wdrożenie obejmowało przygotowanie aplikacji dla szkół w Szczecinie.

zobacz więcej

DentalTree

DentalTree to aplikacje mobilne zintegrowane ze sklepem internetowym dentaltree.pl działającym na platformie Shoper. Aplikacje pozwalają na przeglądanie katalogu produktów, kompletowanie koszyka oraz składanie zamówienia zakończonego płatnością online. Aplikacje zostały przygotowane z myślą o stomatologach oraz ich zapotrzebowaniu na specjalistyczne produkty.

zobacz więcej
Zobacz całe portfolio ›

Nasi klienci

Marketing aplikacji mobilnych

Pozyskaj nowych użytkowników, zwiększ konwersje i wypromuj swoją aplikację korzystając z naszej oferty na marketing aplikacji mobilnych

dowiedz się więcej

Technologie i narzędzia

KOMUNIKACJA W ZESPOLE

Slack, Skype

ZARZĄDZANIE PROJEKTAMI

Jira Software

REPOZYTORIUM KODU

Bitbucket

REJESTRACJA CZASU PRACY

Harvest

DOKUMENTACJA API

Swagger

MODELOWANIE

Visual Paradigm

DOKUMENTY

Google Suite

ANDROID

Java, Kotlin

WWW

Angular, Spring Framework

iOS

Objective c, Swift

Zapytanie ofertowe

Dodaj załącznik

Informacja o ofercie i współpracy, zapytania ofertowe:

Krzysztof Gromadzki

New Busines Manager, Analityk

Outsourcing programistów, informacja o ofercie i współpracy, zapytania ofertowe

Michał Wojewoda

CEO