Tarnów. Architektura drewniana

Tarnów. Architektura drewniana

Szlak Architektury Drewnianej w Małopolsce obejmuje ponad 250 zabytkowych obiektów architektury drewnianej, które są nieodłącznym element polskiego krajobrazu, a najlepiej zachowały się właśnie w Małopolsce. Dla Tarnowskiej Organizacji Turystycznej firma ALTCONNECT stworzyła kompleksowe rozwiązanie składające się z aplikacji iPhone, aplikacji na smartfony z systemem Android oraz panelu administracyjnego do zarządzania treścią w aplikacjach.

Tarnów. Architektura drewniana

100 atrakcji w Tarnowie i okolicach (46 na Szlaku Architektury Drewnianej)

Szlak Architektury Drewnianej łączy malownicze kościoły, piękne cerkwie, smukłe dzwonnice, staropolskie dwory, drewniane wille i skanseny, należące do najcenniejszych zabytków ludowej kultury materialnej. 
Aplikacje mobilne zawierają opis 100 atrakcji turystycznych w tym wszystkie 46 miejsca (kościoły, spichlerze, domy, dwory) na Szlaku Architektury Drewnianej na trasie „Tarnów i okolice”. Ponieważ wszystkie zdjęcia, opisy oraz trasy zostały zawarte w aplikacji do korzystania z większości funkcji aplikacji nie jest potrzebne połączenie z internetem.

 

11 polecanych tras zwiedzania

Aplikacja posiada możliwość wyboru jednej z kilkunastu tematycznych tras po regionie z możliwością wytyczania trasy i nawigacji do wybranych miejsc przy użyciu geolokalizacji oraz interaktywnej mapy.
Wszystkie atrakcje na trasie są oznaczone ikonką odpowiedniej kategorii (kościół, zamek, zabudowa, muzeum, cmentarz, itp) oraz posiadają kompletne dane teleadresowe, opisy i zdjęcia.

 

Infomacje praktyczne: restauracje, hotele, parkingi i informacje turystyczne

Oprócz atrakcji turystycznych i tras aplikacje zawierają bazę danych punktów POI znajdujących się w Tarnowie: hotele, restauracje, wypożyczalnie rowerów, punkty informacji turystycznej, parkingi dla autokarów, muzea, szpitale. Z każdą lokalizacją można się w łatwy sposób skontaktować jednym tapnięciem na e-mail lub telefon.

Nadchodzące wydarzenia i imprezy

W aplikacjach znajduje się również kalendarz wydarzeń z Tarnowa i regionu. Wydarzenia podzielone są na nadchodzące oraz archiwalne.

Copyrights ALTCONNECT 2013. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce Zamknij