Supercatalog

Supercatalog

Supercatalog sportów akcji, aktywnego stylu życia oraz innych otaczających nas rzeczy, które uwielbiamy. Oprócz prezentacji produktów przygotowaliśmy dla Was także ciekawe artykuły dotyczące nowości, trendów oraz nowych technologii, testy sprzętu, poradnik trików, fotogalerie, informacje o rajderach, wydarzenia w Polsce i na świecie jak i relacje oraz wyniki, ciekawe miejscówki, pomoc w doborze sprzętu oraz wiele innych ciekawostek. W ramach wdrożenia firma ALTCONNECT dostarczyła kompleksowe rozwiązanie składające się z serwisu WWW, aplikacji iPhone, iPad oraz aplikacji na smartfony i tablety z systemem Android. Do zarządzania treścią we wszystkich kanałach służy panel administracyjny (CMS).

Supercatalog

 

Funkcjonalność serwisu WWW i aplikacji mobilnych

  • PRODUKTY - testy sprzętu, nowości oraz trendy
  • DOWIEDZ SIĘ - pomoc w doborze sprzętu, informacje o technologiach oraz rajderach, szkoła trików i ciekawe miejscówki
  • COOLTURA - fotogalerie, wywiady oraz najnowsze produkcje filmowe
  • WYDARZENIA - wydarzenia w Polsce i na świecie jak i relacje oraz wyniki
  • FOTO - zdjęcia użytkowników oraz komentarze
  • VIDEO - filmy użytkowników oraz komentarze
  • KATALOGI - najnowsze oraz archiwalne wydania Polskiego Katalogu Snowboardowego
  • SUPERCATALOG - prezentacja produktów, opisy oraz komentarze, porównywarka cen
  • SKLEPY - wyszukiwarka sklepów 


Baza wiedzy

Supercatalog to przede wszystkim solidne źródło informacji na temat snowboardu. W serwisie znajdziecie porady dotyczące zakupu sprzętu, informacje o nowych produktach, testy sprzętu, ciekawe miejscówki, sylwetki riderów, szkołę triku, galerie zdjęć, najnowsze filmy snowboardowe oraz obszerną bazę imprez krajowych i zagranicznych.

Katalogi PDF

Zarówno w serwisie WWW jak i aplikacjach mobilnych możliwe jest przeglądanie aktualnego oraz archwalnych wydań Polskiego Katalogu Snowboardowego. Na smartfonach i tabletach raz pobrany katalog można czytać później w trybie offline. Każdy katalog to ponad 200 stron solidnej dawki wiedzy snowboardowej.

 

Lokalizator sklepów

Z poziomu serwisu WWW oraz aplikacji mobilnych można wyszukać najbliższy sklep ze sprzętem snowboardowym. Każdy sklep posiada dane teleadresowe: numer telefonu, adres e-mail oraz adres strony WWW co umożliwia szybki kontakt ze sklepem i znalezienie dodatkowych informacji. Sklepy prezentowane są w formie listy oraz na interaktywnej mapie Google.

Funkcje społecznościowe

Serwis WWW i aplikacje mobilne posiadają szereg funkcji społecznościowych zaczynając od możliowści współdzielenia artykułów, wydarzeń, zdjęć i filmów w serwisach społecznościowych Facebook i Twitter poprzez tworzenie profili użytkowników i możliwość dodawania do serwisu własnych zdjęć i filmów (w tym również natychmiastowe dodawanie zdjęć zrobionych telefonem). Zarówno aplikacje mobilne jak i serwis WWW umożliwiają powiązanie konta użytkownika z Facebookiem i wykorzystanie przy logowaniu uwierzytelniania przez Facebooka (Facebook Connect). 

Copyrights ALTCONNECT 2013. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce Zamknij