Portfolio

Ofeteria

Aplikacje mobilne na platformę Android zrealizowane dla serwisu zakupów grupowych Ofeteria. W ramach wdrożenia firma ALTCONNECT zrealizowała aplikację dla użytkowników serwisu, której funkcjonalność obejmuje przeglądanie ofert, pobranych kuponów, subskrypcję powiadomień o nowych ofertach przez e-mail oraz PUSH, współdzielenie ofert na Facebook i Twitter, obsługę płatności PayPal oraz zwykłym przelewem, Facebook Connect.

Więcej...

Wyspa Skarbów

Wyspa Skarbów to aplikacja pozwalająca na wyszukiwanie najlepszych promocji i ofert specjalnych znajdujących się w okolicy. Aplikacja współpracuje z serwisem wyspaskarbow.pl. Z promocji w punkach uczestniczących w programie rabatowym Wyspy Skarbów mogą skorzystać wszyscy użytkownicy, którzy pobiorą kupon SMS lub są posiadaczami kart partnerskich. Aplikacja została zrealizowana dla Wyspa Skarbów S.A. i jest dostępna na platformach iOS oraz Android.

Więcej...

Kurier

Projekt zrealizowany dla firmy kurierskiej, której pracownicy zostali wyposażeni w smartfony z systemem Android pełniące funkcję mobilnych terminali do obsługi przesyłek. W ramach projektu została zrealizowana aplikacja mobilna Android dla kurierów oraz panel administracyjny dla dyspozytora służący do zarządzania przesyłkami i kurierami. Podstawowe funkcjonalności systemu to: natychmiastowe informowanie kurierów o nowych przesyłkach za pomocą powiadomień PUSH, zmiana statusu przesyłki przez kuriera, śledzenie pozycji GPS kuriera i prezentacja na mapie, praca w trybie offline w miejscach gdzie nie ma sieci GSM, zarządzanie przesyłkami.

Więcej...

Polski Katalog Snowboardowy 2012

Polski Katalog Snowboardowy już od kilkunastu lat ukazuje się w wersji drukowanej i zawiera najbardziej kompletne zestawienie sprzętu snowboardowego dostępnego na polskim rynku, jak również wiele ciekawych artykułów dotyczących nowinek technicznych, obowiązujących trendów i porad w doborze odpowiedniego sprzętu. Katalog PKS 2012 po raz pierwszy ukazał się również w postaci aplikacji mobilnych dla urządzeń firmy Apple i smartfonów z systemem Android.

Więcej...

Alior Bank

Pierwsza wersja bankowości mobilnej zrealizowana w charakterze podwykonawcy firmy Comarch dla Alior Banku. Funkcjonalność aplikacji pozwala na znalezienie najbliższych placówek i bankomatów Alior Banku, sprawdzenie kursów walut, przeczytanie aktualności, kontakt z centrum obsługi klienta oraz zalogowanie się do systemu bankowości mobilnej (wersja "lajt").

Więcej...
1 2 3
Copyrights ALTCONNECT 2013. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce Zamknij