Dietetyk

Do zespołu ALTCONNECT pracującego nad rozwojem platformy SaaS MobilnyCatering.pl poszukujemy dietetyka (dietetyczki), który będzie odpowiadał za opracowywanie baz danych produktów i potraw oraz obsługę klienta.

Zakres obowiązków:

  • konsultacje merytoryczne dotyczące funkcjonalności modułu dietetycznego w oprogramowaniu MobilnyCatering.pl
  • praca z bazą produktów (tagowanie, kategoryzacja, definiowanie miar domowych, rozbudowa bazy, itp.)
  • tworzenie bazy przepisów udostępnianych w ramach platformy
  • dogłębne poznanie systemu MobilnyCatering.pl
  • konfiguracja systemu dla nowych klientów
  • kontakt z klientami i partnerami biznesowymi
  • analiza i rozwiązywanie problemów zgłaszanych przez klientów (pierwsza linia wsparcia)
  • współpraca z zespołem programistów i testerów

Wymagania stawiane kandydatom:

  • znajomość programów dla dietetyków i cateringów dietetycznych (MasterLife CRM, DietetykPro, Kcalmar)
  • doświadczenie w układaniu jadłospisów dla cateringów dietetycznych
  • wysokie kompetencje interpersonalne, łatwość nawiązywania kontaktów, komunikatywność
  • samodzielność
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • umiejętność pracy w zespole
  • zdolność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • dokładność, dbałość o szczegóły
  • biegła obsługa komputera i smartfona
  • znajomość aplikacji biurowych (Word, Excel, poczta e-mail)
  • znajomość wybranego programu graficznego w stopniu pozwalającym na proste operacje na plikach graficznych
  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na pracę z bazami produktów w wersji angielskiej

Oferujemy:

  • udział w innowacyjnym projekcie
  • pracę w biurze w Tarnowie
  • umowę o pracę, zlecenie lub B2B
  • atrakcyjne wynagrodzenie

O projekcie:

MobilnyCatering.pl to produkt firmy ALTCONNECT przeznaczony dla cateringów dietetycznych służący do zarządzania i automatyzacji wszystkich procesów w firmie cateringowej. Oprogramowanie jest oferowane w modelu Software as a Service i składa się z:

  • Sklepu internetowego służącego do zamawiania diety z obsługą płatności online
  • Aplikacji mobilnych iOS i Android oraz panelu WWW dla klientów do zarządzania wykupioną dietą, przedłużania zamówień i komunikacji z cateringiem
  • Aplikacji mobilnej iOS i Android dla kierowców rozwożących paczki do klientów
  • Panelu administratora (CRM) dla wszystkich pracowników cateringu (dietetyk, kucharz, obsługa klienta, manager / właściciel)

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem na adres e-mail kontakt@altconnect.pl z dopiskiem:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133. poz.883)"