Park Śląski

Park Śląski

Dla Wojewódzkiego Parku Kultury i Wypoczynku w Chorzowie zrealizowaliśmy kompleksowe wdrożenie składające się z aplikacji iPhone, iPad oraz aplikacji na smartfony i tablety z systemem Android. Do zarządzania treścią we wszystkich aplikacjach służy dostarczony panel administracyjny (mobilny CMS). Aplikacje pełnią rolę praktycznego przewodnika po Parku Śląskim, który pozwala zaplanować spędzanie wolnego czasu zgodnie z własnymi preferencjami ułatwiając poruszanie się po alejach i korzystanie z atrakcji. To wygodne źródło informacji, które zawsze jest pod ręką.

Park Śląski

Funkcjonalność aplikacji

  • Aktualności - bieżące informacje o tym co dzieje się w Parku Śląskim
  • Wydarzenia - kalendarz imprez i wydarzeń odbywających się w Parku Śląskim
  • Atrakcje - interaktywna mapa z zaznaczonymi najciekawszymi obiektami i trasami oraz możliwością filtrowania
  • Galerie zdjęć i filmy
  • Dojazd - praktyczne wskazówki jak dojechać do Parku Śląskiego różnymi środkami lokomocji
  • Powiadomienia PUSH o ciekawych imprezach i ważnych informacjach

 

Aktualności i wydarzenia

Dzięki modułowi aktualności użytkownicy aplikacji są informowani o ważnych rzeczach związanych z Parkiem Śląskim. Moduł wydarzeń zawiera aktualny kalendarz imprez odbywających się w parku. Zarówno z aktualnościami jak i wydarzeniami mogą być powiązane galerie zdjęć, filmy oraz miejsca na mapie. Można je również współdzielić za pośrednictwem serwisów społecznościowych Facebook i Twitter. O najważniejszych aktualnościach i wydarzeniach użytkownicy są informowani powiadomieniami Push.

Filmy i galerie zdjęć

Aplikacja zawiera liczne materiały multimedialne dotyczące Parku Śląskiego. W module filmy znajdują się wszystkie materiały wideo z kanału YouTube parku a w module galerie zdjęć fotoreportaże z wydarzeń odbywających się w parku.

 

Atrakcje

Jednym z najważniejszych modułów aplikacji jest moduł atrakcji. Zawiera on kilkadziesiąt miejsc w parku istotnych z punktu widzenia odwiedzającego. Są to zarówno najważniejsze atrakcje takie jak Stadion Śląski, Planetarium, Zoo jak również parkingi, toalety czy place zabaw. Wszystkie miejsca są podzielone na kategorie i można je przeglądać na mapie, liście lub przez kamerę telefonu (rozszerzona rzeczywistość). Na mapie oprócz miejsc można zobaczyć również najważniejsze trasy w parku: rowerową, rolkową, kolejkę ELKA, kolejkę wąskotorową oraz trasy biegowe.

 

Wersja na tablety

Oprócz aplikacji na smartfony została przygotowana specjalna wersja na tablety, której interfejs został dostosowany do dużych ekranów dzięki czemu korzystanie z aplikacji na tych urządzeniach jest jeszcze wygodniejsze. Wersja na tablety posiada te same funkcje co wersja na smartfony.

 

 

Copyrights ALTCONNECT 2013. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce Zamknij