Portfolio

Park Śląski

Dla Wojewódzkiego Parku Kultury i Wypoczynku w Chorzowie zrealizowaliśmy kompleksowe wdrożenie składające się z aplikacji iPhone, iPad oraz aplikacji na smartfony i tablety z systemem Android. Do zarządzania treścią we wszystkich aplikacjach służy dostarczony panel administracyjny (mobilny CMS). Aplikacje pełnią rolę praktycznego przewodnika po Parku Śląskim, który pozwala zaplanować spędzanie wolnego czasu zgodnie z własnymi preferencjami ułatwiając poruszanie się po alejach i korzystanie z atrakcji. To wygodne źródło informacji, które zawsze jest pod ręką.

Więcej...

Supercatalog

Supercatalog sportów akcji, aktywnego stylu życia oraz innych otaczających nas rzeczy, które uwielbiamy. Oprócz prezentacji produktów przygotowaliśmy dla Was także ciekawe artykuły dotyczące nowości, trendów oraz nowych technologii, testy sprzętu, poradnik trików, fotogalerie, informacje o rajderach, wydarzenia w Polsce i na świecie jak i relacje oraz wyniki, ciekawe miejscówki, pomoc w doborze sprzętu oraz wiele innych ciekawostek. W ramach wdrożenia firma ALTCONNECT dostarczyła kompleksowe rozwiązanie składające się z serwisu WWW, aplikacji iPhone, iPad oraz aplikacji na smartfony i tablety z systemem Android. Do zarządzania treścią we wszystkich kanałach służy panel administracyjny (CMS).

Więcej...

RAGE AGE

Dla ekskluzywnej marki mody męskiej RAGE AGE by Czapul stworzyliśmy aplikacje mobilne na smartfony i tablety z systemem operacyjnym iOS i Android a także specjalną wersję aplikacji dedykowaną dla tabletu Sony P z dwoma ekranami. Razem z aplikacjami mobilnymi został dostarczony panel administratora służący do zarządzania treścią w aplikacjach. Szata graficzna aplikacji oraz zdjęcia zmieniają się co kilka miesięcy razem z cyklem ukazywania się nowych kolekcji ubrań wiosna-lato i jesień-zima. Za projekt graficzny aplikacji odpowiada agencja BirdCo.

Więcej...

Natura Brasil

Aplikacje mobilne na platformy iOS i Android zrealizowane na zlecenie Comarch SAS. W ramach wdrożenia stworzyliśmy aplikacje na smartfony i tablety oraz dostarczyliśmy panel administratora służący do zarządzania treścią w aplikacjach. Natura Brasil to wiodąca marka kosmetyczna w Brazylii i Ameryce Południowej. Niniejsze aplikacje zostały wykonane na potrzeby francuskiego oddziału firmy.

Więcej...

Bankomaty

Aplikacja Bankomaty pozwala zlokalizować ponad 18 000 bankomatów w całej Polsce należących do banków oraz niezależnych operatorów. Aplikacja jest dostępna za darmo na smartfony z systemem operacyjnym iOS oraz Android.

Więcej...

City Games Creator

City Games Creator to innowacyjna platforma umożliwiająca projektowanie i rozgrywanie gier miejskich z wykorzystaniem urządzeń mobilnych. Platforma składa się z kreatora scenariuszy dostępnego z poziomu dowolnej przeglądarki internetowej oraz aplikacji mobilnych na smartfony i tablety.

Więcej...

Ryszard Apte

Aplikacja mobilna na tablety z systemem Android, będąca multimedialnym uzupełnieniem wystawy "Ryszard Apte - Niepokój". Odwiedzający wystawę korzystając z tabletów znajdujących się w muzeum mogą zapoznać się dodatkowymi materiałami dotyczącymi wystawy (artykuły, galerie zdjęć, etc.). Aplikacja została zrealizowana na zlecenie Żydowskiego Muzeum Galicja, które znajduje się na krakowskim Kazimierzu przy ulicy Dajwór 18.

Więcej...

Po drugiej stronie Tory

Aplikacja mobilna na tablety z systemem Android, będąca multimedialnym uzupełnieniem wystawy "Po drugiej stronie Tory. Wojenne portrety z Tybingi". Odwiedzający wystawę korzystając z tabletów znajdujących się w muzeum mogą wysłuchać 12 wywiadów ze znanymi osobami wyrażającymi swoją opinię na temat eksponatów wraz z tłumaczeniem na wybrany przez użytkownika język. Aplikację można zobaczyć w Żydowskim Muzeum Galicja na krakowskim Kazimierzu mieszczącym się przy ulicy Dajwór 18.

Więcej...

iFIN24

Aplikacja mobilna do zarządzania budżetem domowym zrealizowana dla spółki iFIN24 S.A. Aplikacja iFIN24 to rozbudowane narzędzie będące uzupełnieniem serwisu internetowego finanse.ifin24.pl. Podstawową funkcją aplikacji jest szybkie wprowadzanie wydatków gotówkowych.

Więcej...

Polski Katalog Snowboardowy 2013

Polski Katalog Snowboardowy już od kilkunastu lat ukazuje się w wersji drukowanej i zawiera najbardziej kompletne zestawienie sprzętu snowboardowego dostępnego na polskim rynku, jak również wiele ciekawych artykułów dotyczących nowinek technicznych, obowiązujących trendów i porad w doborze odpowiedniego sprzętu.

Więcej...

COMARCH MobileID

Aplikacja MobileID jest tokenem software'owym generującym kody jednorazowe wykorzystywane do uwierzytelniania użytkowników i autoryzacji transakcji w systemach bankowości internetowej. W ramach projektu firma ALTCONNECT stworzyła aplikację współpracującą z dostarczoną biblioteką kryptograficzną i przeprowadziła klienta przez wszystkie formalności związane z rejestracją w iPhone Developer Program oraz dystrybucją aplikacji w App Store.

Więcej...

Aligeo

Aplikacja mobilna na platformę Android zrealizowana dla serwisu zakupów grupowych Aligeo. W ramach wdrożenia firma ALTCONNECT zrealizowała aplikację dla użytkowników serwisu, której funkcjonalność obejmuje przeglądanie ofert, pobranych kuponów, subskrypcję powiadomień o nowych ofertach przez e-mail oraz PUSH, współdzielenie ofert na Facebook i Twitter, obsługę płatności PayPal oraz zwykłym przelewem, Facebook Connect.

Więcej...

Ofeteria

Aplikacje mobilne na platformę Android zrealizowane dla serwisu zakupów grupowych Ofeteria. W ramach wdrożenia firma ALTCONNECT zrealizowała aplikację dla użytkowników serwisu, której funkcjonalność obejmuje przeglądanie ofert, pobranych kuponów, subskrypcję powiadomień o nowych ofertach przez e-mail oraz PUSH, współdzielenie ofert na Facebook i Twitter, obsługę płatności PayPal oraz zwykłym przelewem, Facebook Connect.

Więcej...

Wyspa Skarbów

Wyspa Skarbów to aplikacja pozwalająca na wyszukiwanie najlepszych promocji i ofert specjalnych znajdujących się w okolicy. Aplikacja współpracuje z serwisem wyspaskarbow.pl. Z promocji w punkach uczestniczących w programie rabatowym Wyspy Skarbów mogą skorzystać wszyscy użytkownicy, którzy pobiorą kupon SMS lub są posiadaczami kart partnerskich. Aplikacja została zrealizowana dla Wyspa Skarbów S.A. i jest dostępna na platformach iOS oraz Android.

Więcej...

Kurier

Projekt zrealizowany dla firmy kurierskiej, której pracownicy zostali wyposażeni w smartfony z systemem Android pełniące funkcję mobilnych terminali do obsługi przesyłek. W ramach projektu została zrealizowana aplikacja mobilna Android dla kurierów oraz panel administracyjny dla dyspozytora służący do zarządzania przesyłkami i kurierami. Podstawowe funkcjonalności systemu to: natychmiastowe informowanie kurierów o nowych przesyłkach za pomocą powiadomień PUSH, zmiana statusu przesyłki przez kuriera, śledzenie pozycji GPS kuriera i prezentacja na mapie, praca w trybie offline w miejscach gdzie nie ma sieci GSM, zarządzanie przesyłkami.

Więcej...

Polski Katalog Snowboardowy 2012

Polski Katalog Snowboardowy już od kilkunastu lat ukazuje się w wersji drukowanej i zawiera najbardziej kompletne zestawienie sprzętu snowboardowego dostępnego na polskim rynku, jak również wiele ciekawych artykułów dotyczących nowinek technicznych, obowiązujących trendów i porad w doborze odpowiedniego sprzętu. Katalog PKS 2012 po raz pierwszy ukazał się również w postaci aplikacji mobilnych dla urządzeń firmy Apple i smartfonów z systemem Android.

Więcej...

Alior Bank

Pierwsza wersja bankowości mobilnej zrealizowana w charakterze podwykonawcy firmy Comarch dla Alior Banku. Funkcjonalność aplikacji pozwala na znalezienie najbliższych placówek i bankomatów Alior Banku, sprawdzenie kursów walut, przeczytanie aktualności, kontakt z centrum obsługi klienta oraz zalogowanie się do systemu bankowości mobilnej (wersja "lajt").

Więcej...
1 2
Copyrights ALTCONNECT 2013. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce Zamknij