Portfolio

ZnamLek

Aplikacja ZnamLek to projekt zrealizowany na zlecenie serwisu internetowego www.znamlek.pl. Celem aplikacji jest zebranie w jednym miejscu wszystkich informacji o produktach medycznych dostępnych na polskim rynku. ZnamLek to zarówno baza leków oraz opinii na ich temat jak również lokalizator aptek znajdujących się na obszarze całej Polski. Aplikacja mobilna została przygotowana na smartfony z systemem Android.

Więcej...

SadInfo

Aplikacja SadInfo została zaprojektowana na zlecenie spółki Plantpress Sp. z o.o. wydającej czasopismo branżowe "Informator Sadowniczy". W ramach systemu publikacji firma ALTCONNECT przygotowała aplikacje mobilne na systemy IOS i Android na smartfony i tablety. Wprowadzanie najnowszych numerów periodyka, umożliwia dostarczony panel administratora.

Więcej...

STUDENCKA KARTA RABATOWA

SKR to mobilna wersja popularnej Studenckiej Karty Rabatowej oferującej kupony zniżkowe dedykowane uczniom i studentom na terenie całej Polski. Aplikacja powstała na zlecenie Agencji INFOS i obejmowała przygotowanie wersji na smartfony i tablety z systemem Android. W ramach projektu powstał również panel administracyjny umożliwiający zarządzanie treściami w aplikacji.

Więcej...

MOJA KOMENDA

Moja Komenda to pierwszy mobilny lokalizator polskich jednostek Policji przygotowany na zlecenie Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji. Aplikacja pozwala na szybkie i sprawne wyszukanie najbliższej komendy Policji na terenie całej Polski. Projekt wykonany dla MSWiA obejmuje aplikacje na smartfony i tablety działające w systemie IOS i Android oraz panel administratora do zarządzania treścią.

Więcej...

G-SHOCK

G-SHOCK Polska to aplikacja mobilna zaprojektowana na zlecenie spółki ZIBI SA, będącej dystrybutorem zegarków marki G-SHOCK. W ramach projektu powstała aplikacja dla systemu Android wraz z widgetem instalowanym na pulpicie smartfonu. Ponadto, wraz z aplikacją firma ALTCONNECT dostarczyła panel administracyjny, dzięki czemu marka w szybki i łatwy sposób zarządza bieżącymi treściami w aplikacji.

Więcej...

HomeOffice360

HomeOffice360.pl to serwis dla freelancerów i firm prowadzących działalność o charakterze projektowym. Serwis wspomaga prowadzenie własnego biznesu dostarczając narzędzi pozwalających m.in. na zarządzanie finansami, projektami i czasem. Z serwisem są zintegrowane aplikacje mobilne iOS i Android umożliwiające szybki dostęp do najważniejszych funkcjonalności.

Więcej...

Business Card Book

Business Card Book to innowacyjna aplikacja mobilna pozwalająca tworzyć wirtualne wizytówki oraz wymienić się nimi przez zbliżenie telefonów obsługujących technologię NFC i Bluetooth. Firma ALTCONNECT zrealizowała na zamówienie serwisu BCBapp.com aplikację mobilną na smartfony z systemem iOS i Android oraz stronę internetową businesscardbook.mobi.

Więcej...

Tarnów. Architektura drewniana

Szlak Architektury Drewnianej w Małopolsce obejmuje ponad 250 zabytkowych obiektów architektury drewnianej, które są nieodłącznym element polskiego krajobrazu, a najlepiej zachowały się właśnie w Małopolsce. Dla Tarnowskiej Organizacji Turystycznej firma ALTCONNECT stworzyła kompleksowe rozwiązanie składające się z aplikacji iPhone, aplikacji na smartfony z systemem Android oraz panelu administracyjnego do zarządzania treścią w aplikacjach.

Więcej...

Park Śląski

Dla Wojewódzkiego Parku Kultury i Wypoczynku w Chorzowie zrealizowaliśmy kompleksowe wdrożenie składające się z aplikacji iPhone, iPad oraz aplikacji na smartfony i tablety z systemem Android. Do zarządzania treścią we wszystkich aplikacjach służy dostarczony panel administracyjny (mobilny CMS). Aplikacje pełnią rolę praktycznego przewodnika po Parku Śląskim, który pozwala zaplanować spędzanie wolnego czasu zgodnie z własnymi preferencjami ułatwiając poruszanie się po alejach i korzystanie z atrakcji. To wygodne źródło informacji, które zawsze jest pod ręką.

Więcej...

Supercatalog

Supercatalog sportów akcji, aktywnego stylu życia oraz innych otaczających nas rzeczy, które uwielbiamy. Oprócz prezentacji produktów przygotowaliśmy dla Was także ciekawe artykuły dotyczące nowości, trendów oraz nowych technologii, testy sprzętu, poradnik trików, fotogalerie, informacje o rajderach, wydarzenia w Polsce i na świecie jak i relacje oraz wyniki, ciekawe miejscówki, pomoc w doborze sprzętu oraz wiele innych ciekawostek. W ramach wdrożenia firma ALTCONNECT dostarczyła kompleksowe rozwiązanie składające się z serwisu WWW, aplikacji iPhone, iPad oraz aplikacji na smartfony i tablety z systemem Android. Do zarządzania treścią we wszystkich kanałach służy panel administracyjny (CMS).

Więcej...

RAGE AGE

Dla ekskluzywnej marki mody męskiej RAGE AGE by Czapul stworzyliśmy aplikacje mobilne na smartfony i tablety z systemem operacyjnym iOS i Android a także specjalną wersję aplikacji dedykowaną dla tabletu Sony P z dwoma ekranami. Razem z aplikacjami mobilnymi został dostarczony panel administratora służący do zarządzania treścią w aplikacjach. Szata graficzna aplikacji oraz zdjęcia zmieniają się co kilka miesięcy razem z cyklem ukazywania się nowych kolekcji ubrań wiosna-lato i jesień-zima. Za projekt graficzny aplikacji odpowiada agencja BirdCo.

Więcej...

Natura Brasil

Aplikacje mobilne na platformy iOS i Android zrealizowane na zlecenie Comarch SAS. W ramach wdrożenia stworzyliśmy aplikacje na smartfony i tablety oraz dostarczyliśmy panel administratora służący do zarządzania treścią w aplikacjach. Natura Brasil to wiodąca marka kosmetyczna w Brazylii i Ameryce Południowej. Niniejsze aplikacje zostały wykonane na potrzeby francuskiego oddziału firmy.

Więcej...

Bankomaty

Aplikacja Bankomaty pozwala zlokalizować ponad 18 000 bankomatów w całej Polsce należących do banków oraz niezależnych operatorów. Aplikacja jest dostępna za darmo na smartfony z systemem operacyjnym iOS oraz Android.

Więcej...

City Games Creator

City Games Creator to innowacyjna platforma umożliwiająca projektowanie i rozgrywanie gier miejskich z wykorzystaniem urządzeń mobilnych. Platforma składa się z kreatora scenariuszy dostępnego z poziomu dowolnej przeglądarki internetowej oraz aplikacji mobilnych na smartfony i tablety.

Więcej...

Ryszard Apte

Aplikacja mobilna na tablety z systemem Android, będąca multimedialnym uzupełnieniem wystawy "Ryszard Apte - Niepokój". Odwiedzający wystawę korzystając z tabletów znajdujących się w muzeum mogą zapoznać się dodatkowymi materiałami dotyczącymi wystawy (artykuły, galerie zdjęć, etc.). Aplikacja została zrealizowana na zlecenie Żydowskiego Muzeum Galicja, które znajduje się na krakowskim Kazimierzu przy ulicy Dajwór 18.

Więcej...

Po drugiej stronie Tory

Aplikacja mobilna na tablety z systemem Android, będąca multimedialnym uzupełnieniem wystawy "Po drugiej stronie Tory. Wojenne portrety z Tybingi". Odwiedzający wystawę korzystając z tabletów znajdujących się w muzeum mogą wysłuchać 12 wywiadów ze znanymi osobami wyrażającymi swoją opinię na temat eksponatów wraz z tłumaczeniem na wybrany przez użytkownika język. Aplikację można zobaczyć w Żydowskim Muzeum Galicja na krakowskim Kazimierzu mieszczącym się przy ulicy Dajwór 18.

Więcej...

iFIN24

Aplikacja mobilna do zarządzania budżetem domowym zrealizowana dla spółki iFIN24 S.A. Aplikacja iFIN24 to rozbudowane narzędzie będące uzupełnieniem serwisu internetowego finanse.ifin24.pl. Podstawową funkcją aplikacji jest szybkie wprowadzanie wydatków gotówkowych.

Więcej...

Polski Katalog Snowboardowy 2013

Polski Katalog Snowboardowy już od kilkunastu lat ukazuje się w wersji drukowanej i zawiera najbardziej kompletne zestawienie sprzętu snowboardowego dostępnego na polskim rynku, jak również wiele ciekawych artykułów dotyczących nowinek technicznych, obowiązujących trendów i porad w doborze odpowiedniego sprzętu.

Więcej...

COMARCH MobileID

Aplikacja MobileID jest tokenem software'owym generującym kody jednorazowe wykorzystywane do uwierzytelniania użytkowników i autoryzacji transakcji w systemach bankowości internetowej. W ramach projektu firma ALTCONNECT stworzyła aplikację współpracującą z dostarczoną biblioteką kryptograficzną i przeprowadziła klienta przez wszystkie formalności związane z rejestracją w iPhone Developer Program oraz dystrybucją aplikacji w App Store.

Więcej...

Aligeo

Aplikacja mobilna na platformę Android zrealizowana dla serwisu zakupów grupowych Aligeo. W ramach wdrożenia firma ALTCONNECT zrealizowała aplikację dla użytkowników serwisu, której funkcjonalność obejmuje przeglądanie ofert, pobranych kuponów, subskrypcję powiadomień o nowych ofertach przez e-mail oraz PUSH, współdzielenie ofert na Facebook i Twitter, obsługę płatności PayPal oraz zwykłym przelewem, Facebook Connect.

Więcej...
1 2 3
Copyrights ALTCONNECT 2013. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce Zamknij