Portfolio

Alert Szczecin

Alert Szczecin to aplikacje mobilne na smartfony i tablety z systemem operacyjnym Android i iOS. Projekt został wykonany na zlecenie Miasta Szczecin i stanowi odpowiedź władz na zgłaszaną przez mieszkańców wolę współdziałania przy monitorowaniu i dbaniu o stan Szczecina. System Alert Szczecin to integrator zgłoszeń obsługiwanych przez Urząd Miasta Szczecin.

Więcej...

Business English Corporation

Business English Corporation (BEC) to aplikacje mobilne na smartfony i tablety z systemem operacyjnym Android i iOS wraz z panelem administracyjnym (CMS) do zarządzania treściami w aplikacjach. Projekt został wykonany na zlecenie wydawnictwa Colorful Media i skierowany jest do polskojęzycznych czytelników, chcących nauczyć się języka angielskiego biznesowego.

Więcej...

Testy na prawo jazdy B

Testy na prawo jazdy B to aplikacje mobilne na smartfony z systemem operacyjnym iOS. Aplikacje dostępne są w wersji darmowej i płatnej, mają charakter dydaktyczny i są skierowane do kandydatów na kierowców. Projekt został przygotowany na zlecenie Wydawnictwa Liwona.

Więcej...

Góry Topo

Góry Topo to aplikacje mobilne na smartfony z systemem operacyjnym Android i iOS. W ramach projektu powstał również panel administracyjny (CMS) umożliwiający zarządzanie treściami w aplikacjach mobilnych. Góry Topo to przewodnik po regionach wspinaczkowych, zawierający ciekawe funkcjonalności ułatwiające wspinanie.

Więcej...

NaCzas

NaCzas to zintegrowany system składający się z dwóch aplikacji mobilnych na platformę Android z dostosowaniem do smartfonów i tabletów, panelu CMS (do zarządzania treścią w aplikacjach), strony WWW prezentującą ofertę firmy NaCzas.

Więcej...

LawBay

LawBay to aplikacje, które powstały na zlecenie Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie. Projekt obejmował utworzenie aplikacji mobilnych na smartfony i tablety wraz z dostarczeniem panelu CMS do zarządzania treścią w aplikacjach. Projekt powstał dzięki dofinansowaniu Krajowej Rady Radców Prawnych na „najlepszy projekt zagraniczny”.

Więcej...

Radio RDN

Aplikacje mobilne Radio RDN powstały na zlecenie Radio RDN Małopolska. Projekt obejmował utworzenie aplikacji mobilnych na smartfony i tablety z systemem operacyjnym Android i iOS. Aplikacje mobilne umożliwiają słuchanie online Radio RDN Małopolska oraz RDN Nowy Sącz.

Więcej...

Kanlux

Kanlux to aplikacje mobilne, które powstały na zlecenie firmy KANLUX SA. specjalizującej się w produkcji oświetlenia. Projekt obejmował stworzenie aplikacji mobilnych na smartfony i tablety z systemem operacyjnym Android i iOS oraz panelu CMS do zarządzania treścią w aplikacjach.

Więcej...

MyMedis

MyMedis to aplikacja mobilna na smartfony z systemem operacyjnym Android. MyMedis to mobilny asystent leków, skierowany do osób permanentnie stosujących medykamenty. Aplikacja posiada również funkcję obliczania ilości niezbędnych leków na planowaną podróż.

Więcej...

Delegowanie.pl

Delegowanie.pl to aplikacje mobilne na smartfony i tablety z systemem operacyjnym Android i iOS wraz z panelem administracyjnym do zarządzania treścią w aplikacjach (CMS). Aplikacje zostały wykonane na zlecenie serwisu www.delegowanie.pl a ich treści merytoryczne pozostają pod patronatem Izby Pracodawców Polskich. Delegowanie.pl umożliwia dostęp do informacji prawnych, podatkowych i ubezpieczeniowych n/t delegowania i transgranicznego zatrudnienia.

Więcej...

EFM

European Fruit Magazine to kolejna aplikacja mobilna przygotowana dla wydawnictwa Plantpress Sp. z o.o. Projekt obejmował przygotowanie aplikacji na smartfony i tablety działające w systemie IOS oraz Android. Ponadto wraz z aplikacją dostarczono panel administratora umożliwiający zarządzanie treścią oraz bieżącymi informacjami w aplikacji.

Więcej...

Sealogbook

Aplikacja Sealogbook powstała na zlecenie serwisu internetowego sealogbook.pl. Aplikacja jest przeznaczona dla osób pływających po morzu na statkach różnego typu i pracujących na różnych stanowiskach. Aplikacja pozwala na prowadzenie elektronicznej książeczki żeglarskiej oraz przechowuje w jednym miejscu informacje o wszystkich posiadanych certyfikatach. W ramach projektu firma ALTCONNECT przygotowała aplikację na smartfony z systemem Android.

Więcej...

ZnamLek

Aplikacja ZnamLek to projekt zrealizowany na zlecenie serwisu internetowego www.znamlek.pl. Celem aplikacji jest zebranie w jednym miejscu wszystkich informacji o produktach medycznych dostępnych na polskim rynku. ZnamLek to zarówno baza leków oraz opinii na ich temat jak również lokalizator aptek znajdujących się na obszarze całej Polski. Aplikacja mobilna została przygotowana na smartfony z systemem Android.

Więcej...

SadInfo

Aplikacja SadInfo została zaprojektowana na zlecenie spółki Plantpress Sp. z o.o. wydającej czasopismo branżowe "Informator Sadowniczy". W ramach systemu publikacji firma ALTCONNECT przygotowała aplikacje mobilne na systemy IOS i Android na smartfony i tablety. Wprowadzanie najnowszych numerów periodyka, umożliwia dostarczony panel administratora.

Więcej...

STUDENCKA KARTA RABATOWA

SKR to mobilna wersja popularnej Studenckiej Karty Rabatowej oferującej kupony zniżkowe dedykowane uczniom i studentom na terenie całej Polski. Aplikacja powstała na zlecenie Agencji INFOS i obejmowała przygotowanie wersji na smartfony i tablety z systemem Android. W ramach projektu powstał również panel administracyjny umożliwiający zarządzanie treściami w aplikacji.

Więcej...

MOJA KOMENDA

Moja Komenda to pierwszy mobilny lokalizator polskich jednostek Policji przygotowany na zlecenie Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji. Aplikacja pozwala na szybkie i sprawne wyszukanie najbliższej komendy Policji na terenie całej Polski. Projekt wykonany dla MSWiA obejmuje aplikacje na smartfony i tablety działające w systemie IOS i Android oraz panel administratora do zarządzania treścią.

Więcej...

G-SHOCK

G-SHOCK Polska to aplikacja mobilna zaprojektowana na zlecenie spółki ZIBI SA, będącej dystrybutorem zegarków marki G-SHOCK. W ramach projektu powstała aplikacja dla systemu Android wraz z widgetem instalowanym na pulpicie smartfonu. Ponadto, wraz z aplikacją firma ALTCONNECT dostarczyła panel administracyjny, dzięki czemu marka w szybki i łatwy sposób zarządza bieżącymi treściami w aplikacji.

Więcej...

HomeOffice360

HomeOffice360.pl to serwis dla freelancerów i firm prowadzących działalność o charakterze projektowym. Serwis wspomaga prowadzenie własnego biznesu dostarczając narzędzi pozwalających m.in. na zarządzanie finansami, projektami i czasem. Z serwisem są zintegrowane aplikacje mobilne iOS i Android umożliwiające szybki dostęp do najważniejszych funkcjonalności.

Więcej...

Business Card Book

Business Card Book to innowacyjna aplikacja mobilna pozwalająca tworzyć wirtualne wizytówki oraz wymienić się nimi przez zbliżenie telefonów obsługujących technologię NFC i Bluetooth. Firma ALTCONNECT zrealizowała na zamówienie serwisu BCBapp.com aplikację mobilną na smartfony z systemem iOS i Android oraz stronę internetową businesscardbook.mobi.

Więcej...

Tarnów. Architektura drewniana

Szlak Architektury Drewnianej w Małopolsce obejmuje ponad 250 zabytkowych obiektów architektury drewnianej, które są nieodłącznym element polskiego krajobrazu, a najlepiej zachowały się właśnie w Małopolsce. Dla Tarnowskiej Organizacji Turystycznej firma ALTCONNECT stworzyła kompleksowe rozwiązanie składające się z aplikacji iPhone, aplikacji na smartfony z systemem Android oraz panelu administracyjnego do zarządzania treścią w aplikacjach.

Więcej...
1 2
Copyrights ALTCONNECT 2013. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce Zamknij