Portfolio

Automonitoring

Celem projektu było wykonanie nowych aplikacji mobilnych dla lidera rynku monitoringu flot pojazdów CMA MONITORING GROUP Sp. z o. o.

Z uwagi na nadchodzący rebranding marki aplikacja występuje pod zmienionym szyldem VIASAT.

Więcej...

Dominium

Aplikacje mobilne Android oraz iOS dla sieci restauracji Dominium. Aplikacje umożliwiają użytkownikom szybkie zamówienie posiłków, skorzystanie z licznych promocji oraz dokonanie płatności za złożone zamówienie.

Więcej...

Toptextil

Toptextil to aplikacja mobilna wykorzystująca rozszerzoną rzeczywistość (AR) w celach doboru idealnej tkaniny do mebla. Program umożliwia wybór kilkunastu rodzajów mebli i dobór kolorystyki spośród kilkuset tkanin znajdujących się w ofercie Zleceniodawcy.

Więcej...

DentalTree

DentalTree to aplikacja mobilna zintegrowana ze sklepem internetowym na platformie Shoper. Aplikacja pozwala na przeglądanie katalogu produktów, kompletowanie koszyka oraz składanie zamówienia zakończonego płatnością online. Aplikacja została przygotowana z myślą o stomatologach oraz ich zapotrzebowaniu w specjalistyczne produkty.

Więcej...

iDziennik

Aplikacja stworzona dla firmy Wolters Kluwer. System został wdrożony w województwie Zachodniopomorskim m.in. w mieście Szczecin. Celem projektu jest zastąpienie fizycznych dzienników szkolnych oraz usprawnienie komunikacji pomiędzy szkołą a uczniem i jego rodzicami.

Więcej...

RCKiK Wrocław

Aplikacje mobilne Android, iOS wraz z panelem administratora (CMS) wykonane na zlecenie wrocławskiego Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa. Głównym zadaniem aplikacji jest informowanie Krwiodawców o aktualnym stanie zapotrzebowania na krew oraz najbliższych akcjach krwiodawstwa.

Więcej...

Twinpigs

Aplikacja informacyjna mająca na celu pozostanie z klientem w kontakcie, po jego wizycie w parku rozrywki – aplikacja służy do przesyłania informacji na temat wydarzeń organizowanych w parku, aktualności oraz mapy atrakcji dostępnych na terenie miasteczka.

Więcej...

City Hunters

Aplikacje mobilne iOS dla lidera niemieckiego rynku eventowego City Hunters.

Aplikacja umożliwia prowadzenie drużynowych gier miejskich - zespoły rozwiązują zadania w przestrzeni miejskiej widząc swoją lokalizację, punktację oraz ranking w czasie rzeczywistym. Firma organizuje gry w ponad 40 niemieckich miastach dla największych światowych marek.

Więcej...

Alert Szczecin

Alert Szczecin to aplikacje mobilne na smartfony i tablety z systemem operacyjnym Android i iOS. Projekt został wykonany na zlecenie Miasta Szczecin i stanowi odpowiedź władz na zgłaszaną przez mieszkańców wolę współdziałania przy monitorowaniu i dbaniu o stan Szczecina. System Alert Szczecin to integrator zgłoszeń obsługiwanych przez Urząd Miasta Szczecin.

Więcej...

Business English Corporation

Business English Corporation (BEC) to aplikacje mobilne na smartfony i tablety z systemem operacyjnym Android i iOS wraz z panelem administracyjnym (CMS) do zarządzania treściami w aplikacjach. Projekt został wykonany na zlecenie wydawnictwa Colorful Media i skierowany jest do polskojęzycznych czytelników, chcących nauczyć się języka angielskiego biznesowego.

Więcej...

Testy na prawo jazdy B

Testy na prawo jazdy B to aplikacje mobilne na smartfony z systemem operacyjnym iOS. Aplikacje dostępne są w wersji darmowej i płatnej, mają charakter dydaktyczny i są skierowane do kandydatów na kierowców. Projekt został przygotowany na zlecenie Wydawnictwa Liwona.

Więcej...

Góry Topo

Góry Topo to aplikacje mobilne na smartfony z systemem operacyjnym Android i iOS. W ramach projektu powstał również panel administracyjny (CMS) umożliwiający zarządzanie treściami w aplikacjach mobilnych. Góry Topo to przewodnik po regionach wspinaczkowych, zawierający ciekawe funkcjonalności ułatwiające wspinanie.

Więcej...

NaCzas

NaCzas to zintegrowany system składający się z dwóch aplikacji mobilnych na platformę Android z dostosowaniem do smartfonów i tabletów, panelu CMS (do zarządzania treścią w aplikacjach), strony WWW prezentującą ofertę firmy NaCzas.

Więcej...

LawBay

LawBay to aplikacje, które powstały na zlecenie Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie. Projekt obejmował utworzenie aplikacji mobilnych na smartfony i tablety wraz z dostarczeniem panelu CMS do zarządzania treścią w aplikacjach. Projekt powstał dzięki dofinansowaniu Krajowej Rady Radców Prawnych na „najlepszy projekt zagraniczny”.

Więcej...

Radio RDN

Aplikacje mobilne Radio RDN powstały na zlecenie Radio RDN Małopolska. Projekt obejmował utworzenie aplikacji mobilnych na smartfony i tablety z systemem operacyjnym Android i iOS. Aplikacje mobilne umożliwiają słuchanie online Radio RDN Małopolska oraz RDN Nowy Sącz.

Więcej...

Kanlux

Kanlux to aplikacje mobilne, które powstały na zlecenie firmy KANLUX SA. specjalizującej się w produkcji oświetlenia. Projekt obejmował stworzenie aplikacji mobilnych na smartfony i tablety z systemem operacyjnym Android i iOS oraz panelu CMS do zarządzania treścią w aplikacjach.

Więcej...

MyMedis

MyMedis to aplikacja mobilna na smartfony z systemem operacyjnym Android. MyMedis to mobilny asystent leków, skierowany do osób permanentnie stosujących medykamenty. Aplikacja posiada również funkcję obliczania ilości niezbędnych leków na planowaną podróż.

Więcej...

Delegowanie.pl

Delegowanie.pl to aplikacje mobilne na smartfony i tablety z systemem operacyjnym Android i iOS wraz z panelem administracyjnym do zarządzania treścią w aplikacjach (CMS). Aplikacje zostały wykonane na zlecenie serwisu www.delegowanie.pl a ich treści merytoryczne pozostają pod patronatem Izby Pracodawców Polskich. Delegowanie.pl umożliwia dostęp do informacji prawnych, podatkowych i ubezpieczeniowych n/t delegowania i transgranicznego zatrudnienia.

Więcej...

EFM

European Fruit Magazine to kolejna aplikacja mobilna przygotowana dla wydawnictwa Plantpress Sp. z o.o. Projekt obejmował przygotowanie aplikacji na smartfony i tablety działające w systemie IOS oraz Android. Ponadto wraz z aplikacją dostarczono panel administratora umożliwiający zarządzanie treścią oraz bieżącymi informacjami w aplikacji.

Więcej...

Sealogbook

Aplikacja Sealogbook powstała na zlecenie serwisu internetowego sealogbook.pl. Aplikacja jest przeznaczona dla osób pływających po morzu na statkach różnego typu i pracujących na różnych stanowiskach. Aplikacja pozwala na prowadzenie elektronicznej książeczki żeglarskiej oraz przechowuje w jednym miejscu informacje o wszystkich posiadanych certyfikatach. W ramach projektu firma ALTCONNECT przygotowała aplikację na smartfony z systemem Android.

Więcej...
1 2 3
Copyrights ALTCONNECT 2013. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce Zamknij