Portfolio

LawBay

Aplikacja mobilna LawBay to realizacja dla Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie. Obejmuje aplikację mobilną na smartfony i tablety z systemem operacyjnym Android i iOS oraz panel CMS do zarządzania treścią w aplikacji. Aplikacja umożliwia zapoznanie się z bieżącymi aktualnościami oraz wydarzeniami ogłaszanymi przez OIRP. Odbiorcą aplikacji są radcowie prawni oraz pozostali prawnicy.

Więcej...

Radio RDN

Radio RDN to aplikacja mobilna na smartfony i tablety z systemem Android i iOS. Umożliwia słuchanie radia oraz kanałów tematycznych online, jednocześnie informując użytkownika o wszystkich istotnych wydarzeniach z województwa małopolskiego. Aplikacja pozwala również użytkownikom na dzielenie się informacjami dzięki zintegrowanym kanałom social media. Projekt powstał na zlecenie Radia RDN Małopolska.

Więcej...

Kanlux

KANLUX to aplikacja mobilna na smartfony i tablety z system operacyjnym Android i iOS. Aplikacja prezentuje produkty firmy KANLUX SA będącej jednym z wiodących przedsiębiorstw sektora oświetleniowego w Polsce. Ponadto, w ramach projektu powstał panel administracyjny, umożliwiający marce zarządzanie bieżącą ofertą oraz treścią w ramach aplikacji mobilnej.

Więcej...

MyMedis

MyMedis to aplikacja mobilna na smartfony z systemem Android. Celem aplikacji jest pomoc osobom przewlekle chorym w codziennej organizacji zażywanych leków. Dzięki MyMedis użytkownik zyskuje kontrolę nad zapasem medykamentów, receptami oraz możliwość automatycznego obliczania ilości leków niezbędnych w planowanej podróży.

Więcej...

Delegowanie.pl

Delegowanie.pl to aplikacja mobilna przygotowana na smartfony z systemem operacyjnym Android i iOS. W ramach projektu powstał również panel administratora do zarządzania treścią wewnątrz aplikacji. Projekt powstał na potrzeby serwisu delegowanie.pl prowadzonego pod patronatem Izby Pracodawców Polskich, specjalizującego się w delegowaniu pracowników oraz transgranicznym zatrudnieniu.

Więcej...

EFM

European Fruit Magazine to kolejna aplikacja mobilna przygotowana dla wydawnictwa Plantpress Sp. z o.o. Projekt obejmował przygotowanie aplikacji na smartfony i tablety działające w systemie IOS oraz Android. Ponadto wraz z aplikacją dostarczono panel administratora umożliwiający zarządzanie treścią oraz bieżącymi informacjami w aplikacji.

Więcej...

Sealogbook

Aplikacja Sealogbook powstała na zlecenie serwisu internetowego sealogbook.pl. Aplikacja jest przeznaczona dla osób pływających po morzu na statkach różnego typu i pracujących na różnych stanowiskach. Aplikacja pozwala na prowadzenie elektronicznej książeczki żeglarskiej oraz przechowuje w jednym miejscu informacje o wszystkich posiadanych certyfikatach. W ramach projektu firma ALTCONNECT przygotowała aplikację na smartfony z systemem Android.

Więcej...

ZnamLek

Aplikacja ZnamLek to projekt zrealizowany na zlecenie serwisu internetowego www.znamlek.pl. Celem aplikacji jest zebranie w jednym miejscu wszystkich informacji o produktach medycznych dostępnych na polskim rynku. ZnamLek to zarówno baza leków oraz opinii na ich temat jak również lokalizator aptek znajdujących się na obszarze całej Polski. Aplikacja mobilna została przygotowana na smartfony z systemem Android.

Więcej...

SadInfo

Aplikacja SadInfo została zaprojektowana na zlecenie spółki Plantpress Sp. z o.o. wydającej czasopismo branżowe "Informator Sadowniczy". W ramach systemu publikacji firma ALTCONNECT przygotowała aplikacje mobilne na systemy IOS i Android na smartfony i tablety. Wprowadzanie najnowszych numerów periodyka, umożliwia dostarczony panel administratora.

Więcej...

STUDENCKA KARTA RABATOWA

SKR to mobilna wersja popularnej Studenckiej Karty Rabatowej oferującej kupony zniżkowe dedykowane uczniom i studentom na terenie całej Polski. Aplikacja powstała na zlecenie Agencji INFOS i obejmowała przygotowanie wersji na smartfony i tablety z systemem Android. W ramach projektu powstał również panel administracyjny umożliwiający zarządzanie treściami w aplikacji.

Więcej...

MOJA KOMENDA

Moja Komenda to pierwszy mobilny lokalizator polskich jednostek Policji przygotowany na zlecenie Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji. Aplikacja pozwala na szybkie i sprawne wyszukanie najbliższej komendy Policji na terenie całej Polski. Projekt wykonany dla MSWiA obejmuje aplikacje na smartfony i tablety działające w systemie IOS i Android oraz panel administratora do zarządzania treścią.

Więcej...

G-SHOCK

G-SHOCK Polska to aplikacja mobilna zaprojektowana na zlecenie spółki ZIBI SA, będącej dystrybutorem zegarków marki G-SHOCK. W ramach projektu powstała aplikacja dla systemu Android wraz z widgetem instalowanym na pulpicie smartfonu. Ponadto, wraz z aplikacją firma ALTCONNECT dostarczyła panel administracyjny, dzięki czemu marka w szybki i łatwy sposób zarządza bieżącymi treściami w aplikacji.

Więcej...

HomeOffice360

HomeOffice360.pl to serwis dla freelancerów i firm prowadzących działalność o charakterze projektowym. Serwis wspomaga prowadzenie własnego biznesu dostarczając narzędzi pozwalających m.in. na zarządzanie finansami, projektami i czasem. Z serwisem są zintegrowane aplikacje mobilne iOS i Android umożliwiające szybki dostęp do najważniejszych funkcjonalności.

Więcej...

Business Card Book

Business Card Book to innowacyjna aplikacja mobilna pozwalająca tworzyć wirtualne wizytówki oraz wymienić się nimi przez zbliżenie telefonów obsługujących technologię NFC i Bluetooth. Firma ALTCONNECT zrealizowała na zamówienie serwisu BCBapp.com aplikację mobilną na smartfony z systemem iOS i Android oraz stronę internetową businesscardbook.mobi.

Więcej...

Tarnów. Architektura drewniana

Szlak Architektury Drewnianej w Małopolsce obejmuje ponad 250 zabytkowych obiektów architektury drewnianej, które są nieodłącznym element polskiego krajobrazu, a najlepiej zachowały się właśnie w Małopolsce. Dla Tarnowskiej Organizacji Turystycznej firma ALTCONNECT stworzyła kompleksowe rozwiązanie składające się z aplikacji iPhone, aplikacji na smartfony z systemem Android oraz panelu administracyjnego do zarządzania treścią w aplikacjach.

Więcej...

Park Śląski

Dla Wojewódzkiego Parku Kultury i Wypoczynku w Chorzowie zrealizowaliśmy kompleksowe wdrożenie składające się z aplikacji iPhone, iPad oraz aplikacji na smartfony i tablety z systemem Android. Do zarządzania treścią we wszystkich aplikacjach służy dostarczony panel administracyjny (mobilny CMS). Aplikacje pełnią rolę praktycznego przewodnika po Parku Śląskim, który pozwala zaplanować spędzanie wolnego czasu zgodnie z własnymi preferencjami ułatwiając poruszanie się po alejach i korzystanie z atrakcji. To wygodne źródło informacji, które zawsze jest pod ręką.

Więcej...

Supercatalog

Supercatalog sportów akcji, aktywnego stylu życia oraz innych otaczających nas rzeczy, które uwielbiamy. Oprócz prezentacji produktów przygotowaliśmy dla Was także ciekawe artykuły dotyczące nowości, trendów oraz nowych technologii, testy sprzętu, poradnik trików, fotogalerie, informacje o rajderach, wydarzenia w Polsce i na świecie jak i relacje oraz wyniki, ciekawe miejscówki, pomoc w doborze sprzętu oraz wiele innych ciekawostek. W ramach wdrożenia firma ALTCONNECT dostarczyła kompleksowe rozwiązanie składające się z serwisu WWW, aplikacji iPhone, iPad oraz aplikacji na smartfony i tablety z systemem Android. Do zarządzania treścią we wszystkich kanałach służy panel administracyjny (CMS).

Więcej...

RAGE AGE

Dla ekskluzywnej marki mody męskiej RAGE AGE by Czapul stworzyliśmy aplikacje mobilne na smartfony i tablety z systemem operacyjnym iOS i Android a także specjalną wersję aplikacji dedykowaną dla tabletu Sony P z dwoma ekranami. Razem z aplikacjami mobilnymi został dostarczony panel administratora służący do zarządzania treścią w aplikacjach. Szata graficzna aplikacji oraz zdjęcia zmieniają się co kilka miesięcy razem z cyklem ukazywania się nowych kolekcji ubrań wiosna-lato i jesień-zima. Za projekt graficzny aplikacji odpowiada agencja BirdCo.

Więcej...

Natura Brasil

Aplikacje mobilne na platformy iOS i Android zrealizowane na zlecenie Comarch SAS. W ramach wdrożenia stworzyliśmy aplikacje na smartfony i tablety oraz dostarczyliśmy panel administratora służący do zarządzania treścią w aplikacjach. Natura Brasil to wiodąca marka kosmetyczna w Brazylii i Ameryce Południowej. Niniejsze aplikacje zostały wykonane na potrzeby francuskiego oddziału firmy.

Więcej...

Bankomaty

Aplikacja Bankomaty pozwala zlokalizować ponad 18 000 bankomatów w całej Polsce należących do banków oraz niezależnych operatorów. Aplikacja jest dostępna za darmo na smartfony z systemem operacyjnym iOS oraz Android.

Więcej...
1 2
Copyrights ALTCONNECT 2013. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce Zamknij
add chat to your website