e-publikacje

e-publikacje

Posiadasz katalog produktów w formacie PDF? Publikujesz cyklicznie broszury lub gazetki z ofertą? Wydajesz małe czasopismo lub gazetkę internetową? Ten moduł jest dla ciebie!. Za pomocą modułu e-publikacje każdy dokument PDF możesz przekształcić do formatu umożliwiającego wygodne przeglądanie z poziomu aplikacji mobilnej.

Jak to działa? W panelu administracyjnym uploadujesz plik w formacie PDF. Plik jest dzielony na strony i konwertowany do formatu JPG. Generowane są również miniaturki stron odpowiedniej wielkości. Możesz również stworzyć spis treści, który jest zbiorem odnośników do poszczególnych stron dokumentu.

Tak przygotowany dokument jest gotowy do pobrania z poziomu aplikacji mobilnej. Publikacje mogą być dostępne w formie kiosku czyli użytkownik widzi okładki (pierwsze strony) dokumentów do pobrania lub alternatywnie każda nowa wersja dokumentu nadpisuje poprzednią. Dokument pobrany z serwera jest już dostępny w trybie offline. Moduł e-publikacji jest szczególnie użyteczny na iPadzie oraz tabletach z systemem Android.

Copyrights ALTCONNECT 2013. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce Zamknij