Tester oprogramowania

Do pracy w biurze w Tarnowie poszukujemy osoby odpowiedzialnej za testowanie aplikacji mobilnych iOS i Android oraz aplikacji WWW.

Zakres obowiązków:

  • testy manualne aplikacji mobilnych iOS i Android
  • testy manualne aplikacji WWW
  • analiza i raportowanie błędów w systemie informatycznym
  • dbanie o wysoką jakość aplikacji
  • pisanie scenariuszy testowych
  • tworzenie dokumentacji
  • współpraca z zespołem programistów i kierownikiem projektu
  • obsługa zgłoszeń błędów od klientów

Wymagania stawiane kandydatom:

  • dokładność, skrupulatność, dbałość o szczegóły
  • rozwinięty zmysł estetyczny
  • dobra organizacja własnej pracy
  • zdolność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków
  • umiejętność pracy w zespole
  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na czytanie ze zrozumieniem dokumentacji technicznej
  • znajomość pakietu MS Office oraz systemu Windows
  • zainteresowanie nowymi technologiami, w szczególności aplikacjami i urządzeniami mobilnymi

Mile widziane:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość narzędzi Mantis, Jira, Confluence, Jenkins
  • wiedza z zakresu automatyzacji testów aplikacji mobilnych i WWW (np Selenium, Espresso)
  • znajomość podstaw programowania

Oferujemy:

  • udział w innowacyjnych projektach realizowanych dla polskich i zagranicznych klientów
  • pracę w młodym, dynamicznie rozwijającym się zespole (30 osób) w nowoczesnym biurze zlokalizowanym w Tarnowskim Inkubatorze Przedsiębiorczości
  • umowa o pracę lub ewentualnie B2B / o dzieło
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • benefity pozapłacowe i praca w przyjaznej atmosferze (ubezpieczenie grupowe, karta Multisport, piłkarzyki, PlayStation, gra w piłkę na hali raz w tygodniu, lekcje angielskiego 2 x 45 min)

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem na adres e-mail kontakt@altconnect.pl z dopiskiem:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji"