Kierownik projektu Tarnów

Do pracy w biurze w Tarnowie poszukujemy osoby na stanowisko Kierownika projektu

Zakres obowiązków:

  • zarządzanie projektami informatycznymi z zakresu tworzenia aplikacji mobilnych iOS i Android, serwisów internetowych oraz aplikacji webowych
  • koordynacja prac kilkuosobowych zespołów programistów
  • analiza wymagań biznesowych, kontakt z klientem
  • tworzenie dokumentacji projektowej
  • skuteczne doprowadzanie projektów do szczęśliwego końca zgodnie z harmonogramem, budżetem, zakresem i kryteriami jakościowymi

Wymagania:

  • minimum roczne doświadczenie w kierowaniu projektami i zespołem w branży IT lub pokrewnej
  • znajomość metodyki PMBOK i/lub SCRUM oraz narzędzi informatycznych wspomagających zarządzanie projektami
  • zainteresowanie nowoczesnymi technologiami internetowymi i mobilnymi
  • dobra organizacja pracy
  • komunikatywność
  • zdolności analityczne
  • umiejętność rozwiązywania problemów
  • umiejętność motywowania i zarządzania zespołem
  • wyższe wykształcenie
  • dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • udział w innowacyjnych projektach realizowanych dla polskich i zagranicznych klientów
  • pracę w młodym zespole w nowoczesnym biurze zlokalizowanym w Tarnowskim Inkubatorze Przedsiębiorczości
  • atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat
  • służbowy laptop i telefon

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem na adres e-mail kontakt@altconnect.pl z dopiskiem:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133. poz.883)"