Asystentka zarządu / Specjalista ds marketingu Tarnów

Do pracy w biurze w Tarnowie poszukujemy osoby łączącej funkcje Asystentki zarządu oraz Specjalisty ds marketingu.

Zakres obowiązków:

  • wystawianie faktur
  • wprowadzanie przelewów

  • wyliczanie nadgodzin

  • urlopy pracowników/zwolnienia lekarskie

  • przygotowanie dokumentów do biura rachunkowego

  • współpraca z biurem rachunkowym

  • teczki osobowe pracowników/szkolenia BHP/badania lekarskie

  • obsługa korespondencji (poczta, kurier)
  • zakupy spożywcze/materiały biurowe (przez internet)
  • zakup wyposażenia wg aktualnego zapotrzebowania pracowników (przez internet)
  • skanowanie dokumentów
  • odbieranie telefonów
  • protokoły związane z funkcjonowaniem Sp. z o.o. i zarządu spółki
  • załatwianie różnych bieżących spraw w biurze lub na mieście
  • prowadzenie fanpaga spółki na Facebooku
  • prowadzenie strony spółki w serwisie LinkedIn
  • prowadzenie kampanii AdWords
  • uzupełnianie portfolio zrealizowanych projektów
  • tworzenie baz danych
  • przygotowywanie materiałów marketingowych

Wymagania:

  • minimum dwuletnie doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku
  • wysokie kompetencje interpersonalne, łatwość nawiązywania kontaktów, komunikatywność
  • samodzielność
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • znajomość aplikacji biurowych (Word, Excel, PowerPoint, poczta e-mail)
  • znajomość wybranego programu graficznego
  • dobra znajomość zagadnień związanych z mediami społecznościowymi i reklamą w internecie
  • mile widziane wykształcenie powiązane z marketingiem i zarządzaniem lub pokrewne
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • pracę w młodym, dynamicznie rozwijającym się zespole (30 osób) w nowoczesnym biurze zlokalizowanym w Tarnowskim Inkubatorze Przedsiębiorczości
  • umowa o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • benefity pozapłacowe i praca w przyjaznej atmosferze (ubezpieczenie grupowe, karta Multisport, piłkarzyki, PlayStation, gra w piłkę na hali raz w tygodniu, lekcje angielskiego 2 x 45 min)

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem na adres e-mail kontakt@altconnect.pl z dopiskiem:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133. poz.883)"