Aktualności

Nowa siedziba ALTCONNECT Sp. z o.o.

Informujemy, że od dnia 1 czerwca 2016 r. ALTCONNECT Sp. z o.o. zlokalizowana jest na terenie Inkubatora Przedsiębiorczości zarządzanego przez Tarnowski Klaster Przemysłowy S.A. Kompleks ten mieści się na terenie Strefy Aktywności Gospodarczej (SAG) w Tarnowie. Przestrzenie TKP SA to obiekty o wysokim standardzie, znakomicie zlokalizowane i skomunikowane – zapraszamy do naszego biura w Tarnowie.

Więcej...

Zmiana formy prawnej ALTCONNECT

Z przyjemnością informujemy, że w kwietniu b.r. rozpoczęliśmy kolejny etap zaplanowanego rozwoju firmy. W wyniku powyższych działań, dotychczasowa działalność ALTCONNECT Michał Wojewoda zyskała nową formę prawną w postaci ALTCONNECT Sp. z o.o.

Więcej...

Business Card Book na Targach Mobile-IT w Krakowie

W dniach 27-28 maja w Krakowie odbyły się premierowe Targi Rozwiązań i Technologii Mobilnych Mobile-IT. Wydarzenie poświęcone zagadnieniom związanym z efektywnym wykorzystaniem technologii mobilnych zarówno w sektorze prywatnym jak i publicznym. Na targach nie zabrakło również produktów zrealizowanych przez ALTCONNECT dla naszych klientów.

Więcej...

HomeOffice360 - nowy produkt ALTCONNECT do zarządzania finansami, projektami i czasem w firmie

HomeOffice360.pl to oprogramowanie dostępne online z poziomu przeglądarki internetowej, wspomagające prowadzenie własnego biznesu. HomeOffice360 jest oferowany w modelu SaaS czyli w ramach niewielkiego miesięcznego abonamentu użytkownik otrzymuje pełny dostęp do wszystkich funkcjonalności serwisu w chmurze bez konieczności instalacji oprogramowania na własnym komputerze.

Więcej...

Jedziemy na targi CeBIT 2014!

W dniach 10-14 marca można nas będzie zobaczyć w Hannoverze na targach CeBIT. Jeśli chcesz się z nami spotkać i porozmawiać to zapraszamy do wcześniejszego kontaktu.

Więcej...
1 2
Copyrights ALTCONNECT 2013. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce Zamknij